Služby

Autolakovna

Dopřejte Vašemu autu nový kabát!
Lakování aut je pro nás denní chléb. Dokážeme precizně odstranit nejen veškeré stopy po škrábnutí a mělkých odřeninách, ale vypořádáme se také s hlubšími rýhami a důlky, jež mohou být trnem v oku na vzhledu vozu a jeho hodnotě. Přelakování auta také dokáže zabránit rozšíření případné koroze. Využíváme odzkoušené postupy, díky kterým jsme schopni minimalizovat Vaše výdaje a přitom odvést kvalitní práci v krátkém čase. V lakování aut máme dlouholetou praxi, jež v kombinaci s plně kvalifikovaných personálem poskytuje našim zákazníkům záruku kvality.

Při výkonu samotného lakování používáme vodou ředitelné barvy Standox od firmy Servind, která patří mezi největší dodavatele barev na náš trh. Barvy jsou šetrné a poskytují dokonalé krytí. Každý zákazník jistě ocení také výběr z širokého spektra barev, díky čemuž můžeme vozu darovat barvu přesně na míru Vašim představám.

Provádíme nejen profesionální přelakování Vašich vozidel, v případě zájmu jsme schopni a ochotni lakovat veškeré kovové a plastové dílce nepřímo související s automobilovým průmyslem.

Pro urychlení čekání při provozu autolakovny jsme pro Vaše pohodlí zřídili 2 lakovací kabiny.

Autopůjčovna

Našim zákazníkům se snažíme vycházet maximálně vstříc, a proto nabízíme možnost zapůjčení náhradního vozidla po dobu opravy svého vozu.